sobota, 31 października 2015

CZAS NA PROMOCJĘ

W sklepie smyk.com pojawiła się się promocja do -45% na gry planszowe i nie tylko. Najwięcej tytułów w dobrej cenie, to gry rodzinne i dla dzieci, więc można już pomyśleć o małych zapasach na mikołajki i święta. Szczególnie korzystnie wypadają lekkie i uniwersalne gry, czyli idealny prezent niezobowiązujący lub coś na wypełnienie paczki świątecznej, a jednocześnie małe co nieco przy którym cała rodzina będzie mogła się świetnie bawić. Co przyciąga uwagę? Na przykład Sawanna, List miłosny (recenzja tu), Family Alias, Jaki to zwierzak?, Rysowanie kalambury, Potwory do szafy, Polowanie na robale (recenzja tu), Pędzące jeże (recenzja tu), Pędzące żółwie (recenzja tu), Kolorowe biedronki, Zwierzaki na tratwie, Tytus, Romek i A'tomek, Potwory w Tokio: Power up! (recenzja tu), Metropolia (recenzja tu), Metropolia: remont, Agenci (recenzja tu) oraz całą masę innych ciekawych propozycji. Jedynym minusem jest tempo działania, bowiem promocja trwa do 2 listopada...
 

3 komentarze :

 1. Nie lubię Cię wiesz? :-) No oczywiste że coś nam wpadło w oko. I znowu budżet domowy ucierpi i trzeba się będzie czegoś pozbyć, żeby znaleźć miejsce na nowe gry. Eh... Ciężkie jest życie planszoholika :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, już się przyzwyczaiłam ;)

   Usuń
  2. Ale tak na serio super że wrzuciłaś info bo przy okazji odkryłam, że Ravensburger zrobił reedycję gry Kto to był? a strasznie jej poszukiwałam jakiś czas temu. No i prezent na gwiazdkę gwarantowany :)

   Usuń