sobota, 5 marca 2016

NOWOŚĆ OD SCHMIDT SPIELE

Puzzle, czyli niezła szkoła kombinowania. Mimo swojego wieku wciąż cieszą się sporą popularnością, a na pewno każdy z nas miał kiedyś z nimi do czynienia. Poszukiwania właściwego elementu, różne kształty i obrazy, czyli niezłe rozruszanie szarych komórek i jednocześnie relaks na najwyższym poziomie. Co nowego pojawiło się na rynku?

Notka prasowa:
Co zrobić z puzzlami, nad których ułożeniem spędziliśmy kilka godzin i chcielibyśmy je w tym kształcie zachować na dłużej, przenosząc w inne miejsce? Dotychczas nie było takiej możliwości. Od niedawna na rynku polskim dostępne są puzzle, które ten warunek spełniają. To puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem ,,Premium Quality”,  wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu.    
 
 
Nie mają one odpowiednika na świecie. Ich najważniejszą cechą jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną. Nie trzeba, jak w przypadku standardowych puzzli, w tym celu używać kleju czy specjalnych mat. Można je także zwinąć w rulon.
Wyróżnia je perfekcyjna spójność. Osiągnięto ten efekt dzięki wykorzystaniu w produkcji surowców najwyższej jakości, w tym specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą „nierozerwalną” całość. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników puzzle są do siebie idealnie dopasowane. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna. Poza innowacyjnymi metodami produkcji wyróżniają je także wyszukane wzory i motywy, co osiągnięto dzięki współpracy z wieloma artystami. 
 
Puzzle na rynek polski są wprowadzone przez wydawnictwo G3, czyli jednego z naszych ulubieńców w sektorze gier planszowych. Wydawnictwo nie tylko dba o spędzanie towarzysko czasu wolnego, ale też i rozwój intelektualny poprzez różne łamigłówki. Dlatego puzzle idealnie wpasowują się w ten trend, a ich nowe wydanie wprowadza wiele funkcji praktycznych...

0 komentarze :

Prześlij komentarz