wtorek, 1 marca 2016

Co nowego w grach?

Rok 2016 galopuje dzień za dniem, a wydawnictwa starają się rozgrzać rozrywkową atmosferę i powoli zaczynają zasypywać nas nowościami. Dobrze, dobrze... Rozrywki nigdy dość, a człowiek z natury potrzebuje wciąż nowych bodźców...

Wydawnictwo Egmont 

"25 lutego wydawnictwo wprowadziło na rynek niezwykle zabawną grę dla całej rodziny – Tata Miś. Gracze poruszają misie za pomocą specjalnych kostek po modułowej planszy, która zmienia się w trakcie gry! Który niedźwiadek najszybciej pokona trasę po krach i pierwszy wyszoruje futro? Gracze poruszają misie za pomocą specjalnych kostek, na których zamiast kropek znajdują się zarysy kry. Sami decydują jak prędko biegnie ich miś, ale jak za bardzo zaryzykują, tracą kolejkę!"

29 lutego weszła na rynek kolejna gra z pędzącej serii. Jednym słowem Reiner Knizia nadciąga z kolejną dawką emocjonującej rozrywki. Gracze rzucają kolorowymi kostkami i przemieszczają ślimaki na planszy. Po drodze starają się spychać przeciwników i zdobyć jak najwięcej pysznych grzybów. Do samego końca nie wiadomo, którymi ślimakami grają przeciwnicy, co gwarantuje wielkie emocje.

Wydawnictwo Bard 

Dr. Eureka to zręcznościowa gra logiczna dla całej rodziny! Każdy z graczy za pomocą fiolek musi tworzyć odpowiednie formuły z kolorowych cząsteczek – oczywiście szybciej od innych. Polska premiera już w kwietniu, więc możecie zacząć ćwiczyć szybkość i refleks. Kto szybszy, ten pierwszy!

 Czekamy, czekamy i do rozgrywek już trenujemy..


0 komentarze :

Prześlij komentarz