środa, 10 lutego 2016

KOLEJNE NOWOŚCI OD TREFLA

Fabryka Kart Trefl - Kraków nie śpi i w nowym roku wciąż zasypuje nowościami. Tym razem można poszerzyć swoją kolekcję o ciekawe wydanie kart, które można wykorzystać do rozgrywek lub poszerzania zasobów o polskiej krainie. 

Nota od wydawcy:
Łysostopek pospolity nie jest zbyt piękny, daleko mu urodą do fioletowej Lakówki ametystowej i z pewnością nie powinien znaleźć się na naszym talerzu, ale z tak wdzięczną nazwą niesamowicie pobudza wyobraźnię. A że w naszych polskich lasach jest go mnóstwo, warto poznać jegomościa z imienia. Czubajeczka cuchnąca mało ma w sobie z bajki, za to muchomor cytrynowy wypisz wymaluj wygląda jak dom dla skrzatów. A skoro już mowa o lesie, czy kojarzycie jak wygląda koszatka i karlik malutki? Znacie może ptasiego włóczykija podróżniczka lubiącego górskie otoczenie? A dropia zwyczajnego, który dziś jest w Polsce nadzwyczajny (pod ścisłą ochroną)?

"Dzikie Ptaki Polski", "Grzyby Polski", "Dzikie Zwierzęta Polski" to najnowsze propozycje Fabryki Kart Trefl-Kraków dla fanów karcianych rozgrywek. Znajdziecie na nich mnóstwo ciekawych zwierzaków i roślin (w tym także te wymienione powyżej). Część jest świetnie znana, jeśli nawet nie z nazwy, to z wyglądu. Inne, choć mieszkają w naszym kraju, nie są powszechnie kojarzone.

Nauka przez zabawę - można poznać i nauczyć się rozpoznawać aż 55 rodzajów zwierząt, grzybów i ptaków. Do każdej talii dołączona jest broszura edukacyjna, z charakterystyką danego zwierzęcia lub rośliny.

Urozmaicenie - inny rysunek na każdej karcie! Co bardzo istotne, rysunki są dokładne, wiernie odwzorowują wygląd zwierząt, grzybów czy upierzenie ptaków.

Przyjemność - dbałość o szczegóły przekłada się na jakość. Granie tymi kartami to sama przyjemność. I dla młodszych, i dla starszych.

Nie wiadomo co tu lepsze... Gry karciane, czy walory edukacyjne, bo jak co do czego przyjdzie, to się okazuje, że doszkolenie z natury przyda się każdemu. Grafiki na kartach mogą zachwycić każdego niezależnie od wieku, więc pozycja może się sprawdzić jako bardzo uniwersalny prezent.
 

0 komentarze :

Prześlij komentarz