czwartek, 15 maja 2014

PODWÓJNA PROMOCJA

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, więc rozpoczyna się czas promocji. Tym razem mamy okazję skorzystać z dobrych cen na gry w dwóch sklepach empik.com i smyk.com.

Na stronie empik.com czekają promocyjne ceny gier w trzech kategoriach: rodzinne, edukacyjne, logiczne. Szczególnie dobrze cenowo wypadają: Pędzące żółwie (recenzja tutaj), Budowa zamku (recenzja tutaj), Pan tu nie stał, Wsiąść do pociągu: USA (recenzja tutaj), Zakazana wyspa (recenzja tutaj), Łazienki królewskie, Bim Bamm! (recenzja tutaj), Superbohaterowie, Potwory do szafy, Colorio (recenzja tutaj) i oczywiście wiele innych tytułów. A poza tym trochę zabawek, więc jest rozrywkowo na całego.

Natomiast na stronie smyk.com pojawiły się gry w promocji -35% taniej. Choć upolowanie tutaj gry w realnie dobrej cenie jest już trochę trudniejsze, to przy głębszym zapoznaniu się z tematem też uda się coś wychwycić. Na naszą uwagę zasługują ceny gier: Metropolia, Piraci - karaibska flota, Superbohaterowie, Milionerzy i bankruci,  Asy przestworzy (recenzja tutaj), Władca Pierścieni. A może uda się Wam znaleźć coś więcej...

0 komentarze :

Prześlij komentarz