piątek, 15 marca 2013

WIELKA KSIĘGA MODELI LEGO

kategoria: dla dzieci, LEGO, kreatywne
rozmiar: w okolicach A4
oprawa: twarda
stron: 200
wydawnictwo: Ameet


WYRWANE Z KART POWIEŚCI
"Dokąd zaprowadzi Cię wyobraźnia? Może zostaniesz piratem szukającym skarbów? Może będziesz żeglował po morzach w łodzi wikingów? Czy będziesz przemierzał niebezpieczne dżungle? A może wynajdziesz superbota? Śmiało, to Twoje marzenia LEGO!"


Wielka Księga Modeli LEGO jest tym o czym marzy każdy budowniczy LEGO. Jest to książka pełna skarbów, w której znajduje się ponad 500 pomysłów i wielkich inspiracji. Jedyne co jest niezbędne do świetnej zabawy to pudełko klocków LEGO (mniejsze, większe, mieszane, City, Technic, Star Wars, Racers bądź klocki z aukcji zakupione na kilogramy) i już można rozpocząć niezwykłą podróż po bezkresach swojej wyobraźni. Podczas lektury dzieci będą mogły zatracić się w świecie własnych marzeń i niebanalnych pomysłów, bo misją książki jest inspiracja do nieprzeciętnych konstrukcji. Książka podzielona jest na 6 działów. Pierwszy dotyczy wszystkiego, co się porusza po ziemi, wodzie i lądzie. Drugi zawiera niezwykłe pomysły na budowle występujące w miastach i na wsiach. Trzeci przedstawia niesamowite konstrukcje "nie z tego świata". Czwarty obejmuje dawne czasy. Piąty prezentuje fantastyczny świat przygód, a szósty "buduj i baw się!". Wprost mnie zachwyciły pomysły na przybornik, ramki na zdjęcia czy prawdziwą komodę do pokoju dziecięcego (to dopiero gratka dla fanów LEGO), a setki innych mogą stać się natchnieniem dla każdego dziecka.

Podsumowanie: Książka jest wręcz genialnym pomysłem na prezent dla fanów LEGO i nie tylko. Może to dopiero książka stanie się początkiem wielkiej pasji. Wielka Księga Modeli LEGO jawi się jako źródło kreatywności i inspiracji, co może doprowadzić do zabawy trwającej wiele godzin, tygodni, miesięcy, a nawet lat. Jest to na pewno pozycja, po którą każdy konstruktor LEGO sięgnie z ochotą.

0 komentarze :

Prześlij komentarz