sobota, 22 sierpnia 2015

LETNIA PROMOCJA GIER

W temacie gier w promocji coś ostatnio licho. Jak już coś się pojawia, to kilka tytułów na krzyż na przecenie lub trzeba się nieźle wpatrywać, aby zobaczyć obniżoną cenę. Dlatego jak robi się naprawdę taniej i jest w czym wybierać, to dobrze ruszyć na zakupy. Tym razem przeróżne gry w promocji (i nie tylko) pojawiły się w sklepie merlin.pl. Lista tytułów jest dość długa i choć raczej nie ma pozycji dla zaawansowanych graczy, to spokojnie znajdzie się coś dla dzieci lub na rodzinne potyczki. Można i porobić małe zapasy prezentowe, w końcu dobra gra w dobrej cenie sprawdzi się przy przeróżnych okazjach.

Na co warto zwrócić uwagę? 

Kalambury i ciekawa quiz'ówka o Polsce lub odmiana gry Alias, czyli coś idealnego na towarzyskie spotkania. Colorio i 3,2,1... start!, czyli trochę logiki i matematyczny trening od Egmontu. Clash, czyli mały filler w ekstra cenie. Tym razem na promocję załapały się nawet zręcznościówki z serii Angry Birds, np. mała przygoda w kosmosie, co w sumie rzadko się zdarza. Poza tym sporo tytułów z klasyki dla dzieci i do tego... Właściwie zobaczcie sami, bo ceny niektórych tytułów są bardzo okazyjne... 

1 komentarz :

  1. A Ty Kobieto znowu kusisz :-) Promocja nam nie umknęła i dzięki niej Jenga Tetris w mega dobrej cenie trafiła do nas do domu :-)

    OdpowiedzUsuń